LinkedIn

Bilgi

SEMPOZYUM TARİHİ VE YERİ:

II. Proses Emniyeti Sempozyumu 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir

SEMPOZYUM DİLİ:

Sempozyum resmi sunum dili Türk konuşmacılar için Türkçe, yabancı konuşmacılar için İngilizce’dir. Tüm oturumlarda Türkçe – İngilizce arasında simultane tercüme yapılacaktır.

YAKA KARTI:

Tüm kayıtlı katılımcıların toplantı süresi boyunca,  bilimsel oturumlara, sergi alanına girişlerinde kayıt masasında verilecek olan yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

SEMPOZYUM KATILIM SERTİFİKALARI:

Tüm kayıtlı sempozyum katılımcılarına sempozyum katılım sertifikası verilecektir. Sertifikalar sempozyumun son günü dağıtılacaktır.

ORGANİZATÖR:

Kontrol Dünyası Dergisi

“Sektörel Yayıncılık” kavramı köklü bir geçmişe sahip. Yayın yaptıkları sektörün bir nevi arşivini oluşturan sektörel yayınlar; üst düzey yetkilisinden çalışanına kadar sektörün her alanına ulaşarak bilgi dolaşımı sağlayabilme özellikleriyle ülkelerin ve sektörlerin gelişiminde önemli bir işleve sahiptir.

Ülkemizin sektörel yayıncılık alanında yeni oluşumlarından biri olan Kontrol Medya Yayıncılık 2014 yılında ihtiyaçtan doğdu.

Özellikle teknik ve uygulama konularındaki bilgi ihtiyacını karşılamak amacıyla bir dergi yayınlanmasının çok gerekli olduğu vurgulanmaktaydı. Mesleki bir teknik dergi olarak tasarlanan Kontrol Dünyası  Dergisi böylece yayın hayatına başladı.

Sektörel yayıncılık alanında yoğunlaşan firmamız; olumlu geri dönüşlerin de etkisiyle kadrolarını genişleterek sektörel yayıncılık alanında ikinci meyvesini verdi. Dökme Malzeme Dergisi ‘nin ilk sayısı 2014  yılında yayımlandı.

İki yayınımız da başarı ile yoluna devam ederken; ülkemizin gelişmeye en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan biri olan basınçlı kaplar sektörleriyle ilgili yaptığımız ön çalışmalar; bizi yeni bir dergi tasarlamaya teşvik etti. Basınçlı Kaplar Dergisi 2014 yılında ilk sayısı yayımlandı.

Dergilerimiz cesaret, özveri ve girişimcilikle hizmetler veren, çalıştıkları sektörlerle bütünleşen, kendi gelişimlerini sektörün gelişimiyle paralel görüp, hizmet verdiği her sektörde önemli oluşumlara katkılar sağlayan, ciddi, dürüst, tarafsız yayıncılık ilkelerini benimsemiş; Türkiye’nin önder sektörel yayıncısı olabilme hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.