LinkedIn

I. Proses Emniyeti Sempozyumu

Görseller

Proses Emniyeti Alanında Bölgenin En İyileri İstanbul’da Buluştu

Katılan Firmalar

SPONSORLAR

Festo

Platin Sponsor

Rotork Akış Kontrol Sistemleri

Altın Sponsor
Yaka Kartı Sponsoru

Siemens

Gümüş Sponsor

Mettler Toledo Turkey

Delege Çantası Sponsoru

Honeywell

Sektörel Sponsor

ASHCROFT

Sektörel Sponsor

Jumo

Sektörel Sponsor

TORK Valve & Automation

Sektörel Sponsor

Kontrol Dünyası

Ana Medya Sponsoru

KATILIMCI ŞİRKETLER

TÜV Austria Turk

ABB

4S Elektrik Elektronik

Pulse Mühendislik

Teknokon

Önder Akademi

Enkosaş

Otkonsaş

Metso Türkiye

YILKOMER Yıldırımdan Korunma Merkezi

HIMA

IEP Technologies

EMO – AYVAZ

Delta Vana

Burkert Fluid Control Systems

Entek Otomasyon

Auma

SOLVOTEK

Tyco Fire Protection

ÇEMSAN

Supraprocess

ROXTEC

ALTINTEL LİMAN ve TERMİNAL İŞLETMELERİ A.Ş.

RAVAGO

İZSU

Supraprocess

ORGANİK KİMYA

MAXION JANTAŞ JANT SAN VE TİC. A.Ş

Sempozyum Yeri

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center

Adres

Kaynarca Mah. Erol Kaya Cad.

No:204 Pendik / İstanbul / Türkiye

T: (+90) 216 585 21 21

F: (+90) 216 491 94 94

Mesafeler

Anadolu istikametinden gelindiğinde karayolu, demiryolu, havayolu ve denizyolu ile ulaşımın sağlanabildiği ender ilçelerden biri olan Pendik’te yer almaktadır.

Pendik Feribot İskelesi’ne 100m,
Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8km,
İstanbul Formula Park Pisti’ne 9km

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center

Konuşmacılar

I. Proses Emniyet Sempozyumu Katılımcı Yorumları

OTKONSAS A.Ş olarak Proses Emniyet Sempozymundan oldukça memnun kaldık. Böylesine hassas bir konu üzerine odaklanılması, tüm katılımcıların birbirlerine bir şeyler katabileceği bir platformda bulunmaktan mutluluk duyduk. Katılımın gelecek senelerde artması ile birlikte önemli bir organizasyona dönüşecektir ve bizlerde Otkonsaş olarak elimizden gelen desteği ve katılımı sağlayacağız.

Otokonsas A.Ş.

Bizim açımızdan faydalı olmasına rağmen müşterilerimizden sempozyumun faydası ile ilgili çok belirgin bir görüşü olmadığı yönünde geri bildirimler aldık, kimisi faydalı bulmuş kimisi beklediğini alamamış, ancak ortak beklenti daha az ürün tanıtımı ve daha fazla sorunları irdeleyen, sorun ve uygulamalara çözüm getiren yaklaşımların veya teknolojik yeniliklerin sağladıkları avantajları içeren / olan sunumların olması yönünde, aynı zamanda bu sunumların yönetmelikler ile olan bağıda açıklanmalı ve bu alandaki ulusal ve uluslar arası olan gelişmelere değinilmeli.

4S Elektrik Elektronik

Çok başarılı bir organizasyondu. Proses Emniyeti Sempozyumundan oldukça verim aldık. Hedef kitleye Sempozyumda ulaştığımızı düşünüyoruz. Sunumlar oldukça başarılıydı. Proses Emniyeti Sempozyumunda yer aldığımız için oldukça mutluyuz. Fakat bu tarz sempozyumların 2 sene de 1 yapılmasını tavsiye ederiz ve daha fazla verim alacağımızı düşünürüz. İlginize teşekkür ederiz.

Auma

Sempozyum Emo Ayvaz olarak bizim çok verimli geçirdiğimiz bir sempozyum oldu.

Birdahaki sempozyumda ilk yeri biz ayırtıcaz diye düşünüyorum.

Sektörün ileri gelenlerinin bir eğitim vesilesiyle bir araya gelmesi hem bizim için, anlatmak istediklerimizi anlatabileceğimiz bir ortam olduğundan, hem de eğitim alan insanların birden fazla ilgilendiği konuyu aynı anda öğrenebileceği ortam sağlaması bakımından bizim için çok değerli bir hal almıştır ilk katılımımız olmasına ragmen.

Emo Ayvaz

Öncelikle Kontrol Medya’ya yaptıkları özverili çalışma için teşekkür ederiz. Etkinlikte ASCO ürün grubumuzun vana kontrol çözümleri ile yer aldık. İki gün boyunca, tesislerde güvenlik seviyesini arttırmak isteyen son kullanıcılar ile buluşmak ve proses emniyeti konusunda ülkemizdeki olumlu gelişmelere katkıda bulunmak Entek Otomasyon olarak bizleri çok mutlu etti. Gelecek yıllarda da bu başarılı organizasyonun devamlılığını dileriz.

Entek

Ilk defa organize edilen bir sempozyum olmasına ragmen  gerek seçilen konular gerek katılımcı çeşitliliği açısından başarılı bir organizasyon olduğunu belirtmek isterim. Yakın zamana kadar sektörün ilgisini çekecek bu denli bir organizasyon olmadığından bizde metso olarak genelde katılımcı olarak yer almamaktadaydık. Bu sempozyuma katılma nedenimiz Müşterilerimizle proses güvenliği hakkında bilgilerimizi paylaşmayı hemde metso ürünlerini hangi alanlarda kullanabiliecekleri hakkında bilgi vermeyi amaçladık. Önümüzdeki sene Metso olarak tekrar bu tip başarılı bir organizasyonda yer alacağımızı şimdiden belirtmek isterim.

Metso

Sempozyumun konuya ilgi duyan Uzman seviyesinde Mühendis/Teknisyen grubunda bir farkındalık yarattığını düşünüyorum.

Teorikten ziyade uygulama odaklı bir yaklaşımın oldukça başarılı olduğu görülüyor.

Bunu geri dönüşlerden görebiliyoruz.

Bu açıdan sempozyumun hedefine ulaştığını söyleyebilirim.

Rotork

Proses Emniyeti Sempozyumu, klasik organizasyonların aksine belli bir konuya odaklanmış, ziyaretçilerin odağının üst düzey güvenlik olduğu bir organizasyon oldu.

Sempozyum süresince yapılan sunumlar firma tanıtımlarının ötesinde Proses Emniyetiyle ilgili teknik arkaplanın ve detayların sunulması açısından oldukça verimli geçti.

Bizler için de Dünyada 27 yıllık geçmişi olan ama Türkiye Organizasyonunu 3 yıl önce kuran Roxtec’i tanıtmak için güzel bir fırsat oldu. Bundan dolayı tüm ziyaretçilerimize teşekkür etmek isteriz

Roxtec

Sponsor olarak katıldığımız Proses Emniyet Sempozyumu’ndan genel olarak memnun kaldık. Kendi alanında özel bir organizasyon olduğu için gelen kişiler de direk konuyla alakalı kişilerdi. Bu yüzden konu dağılmamış ve daha verimli bir organizasyon geçmiş oldu. Ziyaretçi sayısı biraz daha fazla olabilirdi ama sempozyum kısmı başarılıydı. Konuşmalara da katılım yüksekti ve faydalı sunumlar gerçekleşti. Proses emniyeti ile ilgili bir organizasyonun yapılması ve bu konuya gereken önemin verilmesi ülkemiz adına güzel bir başarı. Bu konudaki farkındalığı artırmak ve firmamızın bu alandaki potansiyelini ilgili taraflara göstermek bizim için önemliydi.

Sms-Tork

Öncelikle Sempozyumda göstermiş olduğunuz başarılı ev sahipliği ve organizasyon için teşekkür ederiz.

Düzenlediğiniz Proses Emniyet Sempozyumu ile Teknokon Group Bünyesinde yeni kurulan firmamız Tes’i , birlikte çalışabileceği çözüm ortakları ile buluşturmuş, faaliyet ve hizmetlerimizi aktarmış olduk.

Bizim için ilk olan standlı  katılım deneyiminde ,sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyduk.

İleri ki zamanlarda yapacağınız yeni organizasyonlarda , sizlerle iletişim halinde olup birlikte yol alacağımıza inanmaktayız.

Tüm organizasyon boyunca  emek veren herkesin ellerine sağlık…

Teknokon

Program